FitMenu Bayilik, Franchise için Başvuru2019-04-04T20:32:24+03:00

FitMenu ile Yatırımınızın Karşılığını Alın

FitMenu Bayilik, Franchise, Yatırım

Değerli Yatırımcı Adayımız;

Öncelikle franchise adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. FitMenu kalorisi, besin değeri planlanmış, kapıya teslim fit / diyet yemek servisidir.

Yemeklerimiz uzman diyetisyenlerimiz tarafından planlanmaktadır. Her gün değişen yemeklerimiz yüksek protein, yüksek lif, düşük karbonhidrat ve düşük yağ içermektedir.

Yemeklerimizde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi yoktur.

En son TUIK verilerine göre dışarda ev yemeği tüketimi  %40 oranında artmış. Ülkenin yükselen trendi kapıya teslim diyet yemek servisi / sağlıklı ev yemeği  konusunda hizmet vermek istiyorsanız ve sağlıklı yaşam bilincindeyseniz FitMenu ailesine sizi de bekleriz. İstanbul merkez mutfağımızda diyet mutfak ve porsiyonlama eğitimi verilecektir.

FitMenu franchise şartları:

 • Akmaz sızdırmaz yemek taşıma metaryali makinesi (tüm kalıplarıyla beraber + film) + Poşetleme makinesi  + adisyon printer + 1 aylık tüm sarf malzemeleri karşılığı ile FitMenu İstanbul merkez mutfakta ki eğitim sonrası Fitmenu bayiliğine başlanabilmektedir.
 • İstanbul merkez mutfak da bayinin uygun gördüğü mutfak personeline diyet yemek ve porsiyonlama eğitimi verilecektir.
 • Bayilik süresince uzman diyetisyen desteği düzenli verecektir. 5 öğün yemek menüsü haftalık olarak bayiyle paylaşılacaktır.
 • Merkezden sosyal medya ile düzenli bayi tanıtım ve pazarlama
 • Merkezden satış konusunda call center desteği

Bölge:

İstanbul ve tüm Türkiye geneli

Gerekli İş Yeri Özellikleri :

Sadece kapıya teslim diyet / fit yemek için 40 – 70 m2 arası ara sokaklarda yer alan düz ayak girişli dükkanlar, restaurant + kapıya teslim diyet / fit yemek konsepti için 100 – 250 m2 cadde üstü veya AVM içerisinde yer alacak alanlar uygun.

Girişimcide Aranan Özellikler:

Sağlıklı yaşam konseptini benimsemiş, işinin başında durup vakit ayırabilecek özgürlükte ve istekte, ekip çalışmasına yatkın, müşteri ilişkilerinde sabırlı, sonuç odaklı, bölgeyi iyi tanıyan, mükemmeliyetçi girişimciler aramaktayız.

Girişimci Markamızı Neden Tercih Etmeli :

 • En son TUIK verilerine göre dışarda ev yemeği tüketimi  %40 oranında artmış durumda; popüler bir hizmet sektörü.
 • Prestijli bir mekan sahipliği; muhatap olunan müşteri gurubu bilinç düzeyi yüksek maliyet odaklı değil kalite odaklı hizmet bekleyen bir grup.
 • Ünlülerin tercih ettiği bir marka; popüler bir markanın sahipliği
 • Diyet / zayıflama / güzellik ve gıda sektörü çevresel olumsuz koşullardan çok etkilenmeyen bir sektör; olumsuz ekonomik koşullarda bile kazançlı
 • FitMenu bayiliği ile 2 senede 720 kişiye sağlıkla 5184 KILO verdirebilme tecrübesi bilgisi tüm seçkin bayilere aktarılıyor olacak.
 

Bayilik / Franchise Görüşmelerin İşleyiş Sırası:

 1. Telefonla bilgi,
 2. Ön görüşme,
 3. Yer seçimi,
 4. Franchise sözleşmesi,
 5. İstanbul’da eğitim

Bayilik Başvuru Formu

Ad Soyad

e-posta

Telefon

Meslek

Kısa Özgeçmiş