Butik Catering2019-05-10T11:31:19+03:00

Butik Catering

FitMenu Bayilik, Franchise, Yatırım

Kuruma Özel Diyet Yemek

İdeal kiloda kalmak isteyenlerin ve ünlülerin tercih ettiği SlimFit, sağlıklı beslenme hedefi olan kurumlara, kolejlere, yurtlara özel olarak, kalorisi hesaplanmış seçkin yemekler sunuyor. Parmaklarınızı yemeye hazır olun.

Siz hayal gücünüzü sınırlamadan nasıl bir menü ve servis hizmeti almak istediğinizi zihninizde canlandırın. Fikirlerinizin hayata geçmesi için ise SlimFit profesyonel ekibi sizlere çözümler üretsin. Üstelik menünüzün tüm aşamasında uzman diyetisyen kontrolü ve takibi ile bir adım önde olun.

SlimFit butik catering, fabrikasyon tarzı seri üretimlerden farklı olarak ev yemeği tadında lezzetler sunar. Farkımız, yemeklerinizin partinize ve sizin düşündüğünüz konsepte uygun olarak hazırlanmasıdır. Catering hizmetimiz, gelenekselin ötesinde, farklı lezzetlerin sunulabildiği, serviste değişikliklerin yapılabildiği butik bir hizmettir. Örneğin, yöresel yemeklerden bir menü, vejetaryen menü, organik gıdalarla hazırlanmış bir menü oluşturabiliriz. Özel yaş grubu çocuklar, ofis çalışanları veya özel bir sağlık durumu olan kuruluşlara özel catering seçenekleri sunabiliriz. İçecekler ve özel atıştırmalıklar için de catering menünüzü özelleştirebilirsiniz. Örneğin, detox içecekler, bağışıklığı ve sporu destekleyici içecekler, vb.

Servis ve sunumda da farklı seçenekler sunuyoruz. Örneğin, 3 – 6 yaş grubundaki kreş, yuva, kolej çocuklarının tüketebileceği boyutta, yaşına uygun, diyetisyen kontrolünde menüler planlayabiliriz.

Tüm organizasyonlarımız ve projelerimizde, kurumsal danışmanlık hizmetimizle kurumun çalışanlarını veya hizmet verdiği kitleyi özel beslenme eğitimleri ile desteklemekteyiz.

Üretim zincirimiz, gıda kalite mevzuatlarına göre, ISO belgelerine uygun olarak denetlenmektedir.

Menülerimiz
Menü planlarımız;kurumların ihtiyaçları doğrultusunda uzman diyetisyenlerimiz tarafından planlanmaktadır.

Özel Gün ve Davetlerinizde
Sizin istekleriniz doğrultusunda doğum günü,yılbaşı,özel gün ve kutlamalar için tatlı-tuzlu seçenekler,ordövrler,çeşitli salatalar gibi seçenekler planlanmakta.

SnackTime
Özel Toplantı günleriniz için sizin istekleriniz doğrultusunda;aperatif çeşitlerimiz,özel içecek seçenekleri,kalorisi ayarlanmış özel atıştırma seçeneklerimizle alternatif bir hizmet sunabilmekteyiz.

Taşımalı yemek hizmeti
İşyerinizi daha verimli kullanmanız;depolama,hazırlık,pişirme,çöp ayrıştırma için ayırmak durumunda olduğunuz alanlardan tasarruf sağlarsınız.Kurum çalışanlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda Menü yönetimi ekibimizle;özel termobox sıcaklığını ve lezzetini koruyan özel ekipmanlarla teslimatınız yapılır.

Hizmetlerimiz

  • Dizi Seti Film Seti
  • Diyet Catering
  • Açılış ve Kokteyl menü (Gala Davetleri)
  • Kurumsal catering hizmetleri
  • Kolej, kreş, yuva çocuk catering, yurt hizmetleri
  • Spor kulüpleri(altyapı kulüpleri,spor merkezi)
  • Sağlıklı diyet atıştırmalık hizmetleri